Neurolog Jelenia Góra.

Jestem specjalistą w dziedzinie neurologii. Studia medyczne ukończyłam na wydziale lekarskim Akademii Medycznej we Wrocławiu. Od 2009r pracuję w Oddziale Neurologicznym i Udarowym szpitala w Jeleniej Górze jako starszy asystent. Dodatkowo doświadczenie zawodowe zdobywam również ambulatoryjnie w Poradni Neurologicznej.

Szczególnie interesuję się rozwojem układu nerwowego, elektroencefalografią oraz nowoczesnymi technikami stymulacji mózgu. Doskonalę swoją wiedzę uczestnicząc w konferencjach i zjazdach naukowych oraz kursach doskonalących.

Dodatkowo ukończyłam m.in. kurs “USG- doppler tt domózgowych” oraz “EEG”, obecnie uczestniczę w cyklu szkoleń nt. zastosowania toksyny botulinowej w neurologii.

W celu umówienia wizyty u neurologa prosimy o kontakt:

pod numerem telefonu +48 574 306 309
bądź poprzez formularz kontaktowy.

Więcej informacji można znaleźć także na naszym Facebooku.

Między innymi artykuły na temat – neurologii uzależnień, depresji oraz jej wpływu na przebieg chorób neurologicznych, migreny i wiele innych.

Zobacz także krótki materiał video. Neurolog Jelenia Góra – walka z migreną. 

Neurolog w Centrum Leczenia Bólu w Jeleniej Górze. Bądź na bieżąco i śledź wszystkie artykuły powiązane z tematem neurologii. Zapraszamy do naszych grup tematycznych. Co tydzień publikujmy wiele wartościowych wpisów oraz ciekawych postów, które poszerzą Twoją wiedzę oraz poinformują o dostępności naszych specjalistów. Dlatego dołącz do grona naszych Followersów, wymieniaj się poglądami oraz dyskutuj na temat zdrowia i profilaktyki.