NASZ ORTOPEDA TRAUMATOLOG

Nazywam się Maciej Pelczar. Jestem specjalistą ortopedii i traumatologii narządu ruchu. Już od najmłodszych lat przejawiałem żywe zainteresowanie przedmiotami ścisłymi, które zgłębiałem w IV LO im. M. Kopernika w Rzeszowie. Następnie skupiłem się na egzaminie wstępnym do Śląskiej Akademii Medycznej w Zabrzu – Wydział Lekarski. Ten okres uformował mnie w dojrzałego i odpowiedzialnego człowieka. Jednak najwięcej zawdzięczam mojemu ojcu, lekarzowi, który pokazał mi jak być człowiekiem, a nie tylko lekarzem.

Swoje pierwsze zawodowe kroki stawiałem na Oddziale Ratunkowym Szpitala Wojewódzkiego nr 2 w Rzeszowie oraz na Oddziale Urazowo-Ortopedycznym (gdzie również rozpocząłem specjalistyczną naukę).

Pracowałem na wielu równoległych płaszczyznach- Pogotowie Ratunkowe, Przychodnia Szpitalna, Oddział Szpitalny, stale poszerzając swoją wiedzę i doświadczenie. W Jeleniej Górze mieszkam od 16 lat. Pracuję także w Zgorzeleckim Szpitalu Wielospecjalistycznym.

Realizuję swoją misję niosąc osobom chorym nie tylko pomoc lekarską ale też wsparcie, które jak oceniają pacjenci, jest niejednokrotnie najskuteczniejszym lekarstwem.

Moi pacjenci określają mnie jako- dzisiejszy Doktor Judym. Nigdy nie odmawia potrzebującym, zawsze znajduje czas, uśmiech, dobre słowo.

Jeżeli chciałbyś porozmawiać z naszym ortopedą na temat bólu, który zabiera Ci komfort życia oraz dowiedzieć się więcej o profilaktyce, umów wizytę.

Rezerwacja terminu +48 693600500 bądź poprzez formularz kontaktowy

Ortopeda traumatolog w Centrum Leczenia Bólu w Jeleniej Górze. Bądź na bieżąco i śledź wszystkie artykuły powiązane z tematem ortopedii. Zapraszamy na naszego Facebooka. Co tydzień publikujmy wiele wartościowych wpisów oraz ciekawych postów, które poszerzą Twoją wiedzę oraz poinformują o dostępności naszych specjalistów. Dołącz do grona naszych Followersów, wymieniaj się poglądami oraz dyskutuj na temat zdrowia i profilaktyki.